Ankara Çatı Sistemleri - Ankara Çatı Ustası, Ankara Çatı Tamiri, Çatı Aktarma, Teras Kapama, Çatı İzolasyonu
Çatı Tamiri Ankara

Çatı Tamiri

Çatı Aktarma Ankara

Çatı Aktarma

Şıngıl Çatı Kaplama Ankara

Şıngıl Çatı

Çatı Kaplama Ankara

Çatı Kaplama

Teras Çatı Kapama Ankara

Teras Çatı Kapama

Sandwich Panel Kaplama Ankara

Sandviç Panel

Fabrika Çatı Tamiri

Eksiz Oluk

Çatı Tamiri Ankara

Çatı İzolasyonu

Teras Kapama ve İzolasyonu

Anka Çatı olarak; teraslarınıza en uygun çözümler yapmak için ekiplerimiz ile ücretsiz keşif ve metraj ile hizmetinizdeyiz.

Daha sonra her türlü malzeme ve işçilik seçeneklerini siz sayın müşterilerimize sunuyoruz. Zamanında teslim ve kaliteli işçilik anlayışımız ile siz sayın müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. 0532 609 42 27

Membran Çatı Uygulamaları

Uygulama yapılacak olan çatı, teras, temel, perde gibi su yalıtımı yapılacak olan alan için doğru membran seçimi ve uygulamasına dikkat edilmelidir. Düz veya %5′e kadar eğimli çatıların su yalıtımında iki kat membran (bituline) kullanılması, alt kat membranların cam tülü, ikinci katın polyester donatılı olması uygundur. membran tipinin seçiminde, yapının kullanım biçiminin özelliklerine ve iklim şartlarına göre hareket edilir.

Osb Çatı Uygulamaları

OSB, Amerika ve Kanada’da inşaat endüstrisinde yerini almıştır. Yüksek yük taşıma kabiliyeti, ortam koşullarına bağlı olarak, boyut ve şeklinde değişiklik olmaması ve temiz bitişlerin etkileyici görünümü OSB levhayı inşaat endüstrisinde ve dekoratif amaçlı kullanımlarda ideal bir ahşap malzeme yapmıştır.

Teras Çatı Uygulamaları

Terasların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır teras kapatma uygulamasında teras çelik konstrüksiyon yapılarak üzerine OSB ziftli yalıtım şıngıl uygulanır konstrüksiyon arasına taş yünü tavana alçıpen yada isteğe bağlı olarak ahşap lambri uygulanır.

Ahşap Çatı Uygulamaları

Hafif olması nedeniyle Ahşap konstrüksiyon yapılar daha az deprem yüklerine maruz kalır, sağlamdır, imalat ve montajda işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Çelik konstrüksiyon yapılarda farklı konstrüksiyon sistemleri uygulanabilir.

Çatı Katı Uygulamaları

Çatı Katı hoş ve yaşanılır bir yer olsa da iyi dekore edilmediğinde problemler çıkarabilecek bir alan olarak düşünmemiz gerekir. Çatı katınızı depo olarak değil de yasamak için kullanacaksanız bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir.

Sundurma Uygulamaları

Sundurma, bir kapı ya da herhangi bir geçidin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur. Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. ögelerle desteklenebilir. Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir. En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir.

Oluk ve Dere Uygulamaları

Yağmur suyunun toplanıp sağlıklı bir şekilde tahliyesi için özellikle galvaniz ve çinko saçtan yapılan çatı sutaşıma sistemidir.


Anka Çatı Sistemleri
0532 609 42 27


Etiketler: çatı ankara , ankara teras çatı , ankara teras kapama , teras çatı kaplama ankara , teras çatı tamiri ankara , ankara teras çatı izolasyon , ankara teras çelik konstrüksiyon , anka teras çatı ankara , teras çatı ustası ankara , teras kapama fiyatları ankara

Ankara Çatı Tamiri