Ankara Çatı Sistemleri - Ankara Çatı Ustası, Ankara Çatı Tamiri, Çatı Aktarma, Teras Kapama, Çatı İzolasyonu
Çatı Tamiri Ankara

Çatı Tamiri

Çatı Aktarma Ankara

Çatı Aktarma

Şıngıl Çatı Kaplama Ankara

Şıngıl Çatı

Çatı Kaplama Ankara

Çatı Kaplama

Teras Çatı Kapama Ankara

Teras Çatı Kapama

Sandwich Panel Kaplama Ankara

Sandviç Panel

Fabrika Çatı Tamiri

Eksiz Oluk

Çatı Tamiri Ankara

Çatı İzolasyonu

Shingle (Şıngıl) Çatı Tamiri

Ülkemizde geleneksel çatı kaplama malzemesi olarak sert ve kırılgan kaplamalar kullanılır. Ancak bu malzemelerin neden olduğu sorunlar halk arasında yaygın olarak bilinmektedir. Asfalt kiremit “shingle” size karşılaştığınız bu sorunların hiçbirini yaşatmaz.

Shingle, rüzgâra ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olup kalkma ve uçma yapmaz. Kiremit ve benzeri çatılara göre daha hafiftir. ( m2'ye ortalama 4 – 5 kg ağırlık verir) Değişik renk ve modelleri ile yapılara daha estetik ve dekoratif bir görüntü verir. Şaloma alevi ile kolay uygulanır, ilave aksesuarlara ihtiyaç duymaz. Yapıya yük getirmez, elastik yapısı sayesinde üzerinde rahatlıkla yürünebilir. Üzerindeki mineral taslar vasıtasıyla ultraviyole ışınlara karşı dayanıklıdır. İklim farklılıklarından etkilenmeden uzun yıllar kullanılabilir. Değişik çap ve ebatlarda her türlü çatıya rahatlıkla uygulanabilir, Üzerindeki mineral taslar düşmez, hafiftir, kolay uygulanır. Kırılmama özelliği sayesinde bina ömrü boyunca çatınızı ve evinizi korumaya devam eder.

ANKA ÇATI olarak; uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. (0312) 427 80 510532 609 42 27


Anka Çatı Sistemleri
0532 609 42 27


Etiketler: çatı ankara , ankara şıngıl çatı , villa shingle çatı ankara , şıngıl çatı kaplama ankara , shingle çatı tamiri ankara , ankara şıngıl çatı izolasyon , ankara shingle çatı , anka şıngıl çatı ankara , shingle çatı ustası ankara , şıngıl çatı ustası ankara

Ankara Çatı Tamiri