Ankara Çatı Sistemleri - Ankara Çatı Ustası, Ankara Çatı Tamiri, Çatı Aktarma, Teras Kapama, Çatı İzolasyonu
Çatı Tamiri Ankara

Çatı Tamiri

Çatı Aktarma Ankara

Çatı Aktarma

Şıngıl Çatı Kaplama Ankara

Şıngıl Çatı

Çatı Kaplama Ankara

Çatı Kaplama

Teras Çatı Kapama Ankara

Teras Çatı Kapama

Sandwich Panel Kaplama Ankara

Sandviç Panel

Fabrika Çatı Tamiri

Eksiz Oluk

Çatı Tamiri Ankara

Çatı İzolasyonu

Çatı Kaplama

Anka Çatı olarak;

1998 yılından bu güne; çatı kaplama, çatı izolasyonu, ankara çatı tamiri, çatı aydınlatma, trapez, galvaniz, boyalı sac, atermit, çatı aktarma, çelik çatı karkas, çatı ısı yalıtımı, çatı su yalıtımı, teras çatı, oluk ve dere tamiri ve uygulaması hizmetlerini sunmaktayız.

Bize gösterdiğiniz güvenle daha nice yıllarda size hizmet vermekten gurur duyarız.

Sandviç panel montaj işlemleri, hâlihazır yapılardaki akan çatılarının tamiri, güçlendirilmesi ve montajı projelerinde tecrübemizle sizinleyiz.

Kiremit Çatı Kaplama

Kiremit çatısistem uygulamasında kullanılacak kiremit modeli belirlenmelidir. Kiremitler kaplama yapılmadan önce çatı karkasının kontrol edilmesi ve yapılması gereken tamirat işlerinin yapılması gerekmektedir.

Membran Çatı Kaplama

Uygulama yapılacak olan çatı, teras, temel, perde gibi su yalıtımı yapılacak olan alan için doğru membran seçimi ve uygulamasına dikkat edilmelidir. Düz veya %5′e kadar eğimli çatıların su yalıtımında iki kat membran (bituline) kullanılması, alt kat membranların cam tülü, ikinci katın polyester donatılı olması uygundur. membran tipinin seçiminde, yapının kullanım biçiminin özelliklerine ve iklim şartlarına göre hareket edilir.

OSB Çatı Kaplama

OSB, Amerika ve Kanada’da inşaat endüstrisinde yerini almıştır. Yüksek yük taşıma kabiliyeti, ortam koşullarına bağlı olarak, boyut ve şeklinde değişiklik olmaması ve temiz bitişlerin etkileyici görünümü OSB levhayı inşaat endüstrisinde ve dekoratif amaçlı kullanımlarda ideal bir ahşap malzeme yapmıştır.

Shingle (Şıngıl) Çatı Kaplama

Shingle (Şıngıl ), düşük sıcaklıklarda dahi çatlamaz, kırılma meydana gelmez. Kendinden yapışkanlı şeritli olarak imal edilir. Karın kaymasını önlemek için özel kurulumlara gerek yoktur. Diğer çatı kaplama malzemelerinden farklı olarak, çeşitli renk ve şekillerde sunulması çatının farklı ve güzel renklerde tasarlanmasını sağlamaktadır. Kar yığınlarının çatıdan topluca kaymasını önler. Şıngıl, mahya, saçak ve diğer parçalar ile donatılır. Bu da montajı kolaylaştırır ve kaplamanın kalitesini yükseltir. Shingle oldukça güvenli bir malzemedir. Statik elektriği biriktirmez, kıvılcım yapmaz, mıknatıs etkisini oluşturmaz, yıldırım çekmez Her türlü hava koşuluna, aşındırıcı ortamlara ve kimyasal asitlere karşı dayanıklıdır. Rüzgâra karşı dayanımı yüksektir. Yağmur ve fırtınada sessizdir.

Ondüline Çatı Kaplama

Ondüline levha çatıların ana bileşeni ondüline çatı kaplama levhasıdır. Ondüline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Ondüline levhaları renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar. Ondüline levha mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.

Çatı Arası İzocam Uygulamaları

İzocam Camyünü Çatı Tavan Arası Isı İzolasyonu;

KATKILI ISI SES YANGIN YALITIMI taş yünü, İzocam ve köpük çatılarda ısı yalıtımı için mükemmel bir çözümdür. Çatılar ahşap, lambri, rabiz gibi ince tabakalardan oluştuğu takdirde selüloz yünü tüm boşlukları kablo boru gibi malzemelerin boşluklarını doldurması kaplaması dolayısıyla ısı yalıtımı için mükemmel olmaktadır. Zeminin eğimini veya bozukluğu doldurma ya da püskürtme şeklindeki uygulamaya engel olmamaktadır.

Teras Çatı Uygulamaları

Terasların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır teras kapatma uygulamasında teras çelik konstrüksiyon yapılarak üzerine OSB ziftli yalıtım şıngıl uygulanır konstrüksiyon arasına taş yünü tavana alçıpen yada isteğe bağlı olarak ahşap lambri uygulanır.

Ahşap Çatı Uygulamaları

Hafif olması nedeniyle Ahşap konstrüksiyon yapılar daha az deprem yüklerine maruz kalır, sağlamdır, imalat ve montajda işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Çelik konstrüksiyon yapılarda farklı konstrüksiyon sistemleri uygulanabilir.

Çatı Katı Uygulamaları

Çatı Katı hoş ve yaşanılır bir yer olsa da iyi dekore edilmediğinde problemler çıkarabilecek bir alan olarak düşünmemiz gerekir. Çatı katınızı depo olarak değil de yasamak için kullanacaksanız bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir.

Pergola Çatı Uygulamaları

Sundurma, bir kapı ya da herhangi bir geçidin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur. Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. ögelerle desteklenebilir. Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir. En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir.

Oluk ve Dere Uygulamaları

Yağmur suyunun toplanıp sağlıklı bir şekilde tahliyesi için özellikle galvaniz ve çinko saçtan yapılan çatı sutaşıma sistemidir.


Anka Çatı Sistemleri
0532 609 42 27


Etiketler: çatı kaplama ankara , ankara çatı kaplama ustası , ankara çatı kaplama tamiri , ankara kiremit çatı , ankara şıngıl çatı kaplama , ankara sandviç panel kaplama , ankara teras çatı kaplama , ondüline çatı kaplama ankara , trapez çatı kaplama ankara , anka çatı kaplama ankara

Ankara Çatı Tamiri