Ankara Çatı Sistemleri - Ankara Çatı Ustası, Ankara Çatı Tamiri, Çatı Aktarma, Teras Kapama, Çatı İzolasyonu
Çatı Tamiri Ankara

Çatı Tamiri

Çatı Aktarma Ankara

Çatı Aktarma

Şıngıl Çatı Kaplama Ankara

Şıngıl Çatı

Çatı Kaplama Ankara

Çatı Kaplama

Teras Çatı Kapama Ankara

Teras Çatı Kapama

Sandwich Panel Kaplama Ankara

Sandviç Panel

Fabrika Çatı Tamiri

Eksiz Oluk

Çatı Tamiri Ankara

Çatı İzolasyonu

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma Nedir? Çatıların en temel özellikleri arasında su yalıtımının sağlanabilmesi de yer alıyor. Kiremit ile kapatılmış olan çatıların dış mekân koşullarından dolayı ve üzerinde bazı zamanlar gezilmek zorunda kalınmasından dolayı hasar alması durumları ortaya çıkar.

Bu tür durumlar meydana geldiği zaman çatının ana taşıyıcı elemanları ve çatının döşemesi ıslaklığa maruz kalır. Kiremitler ıslanmaya başladığı zaman çatı aktarma sayesinde eski performansları geri getirilebilir. Çatı Aktarma Nasıl Yapılır? "Çatı aktarması işlemleri genellikle 5 ayrı aşamadan oluşarak yapılır. Bu aşamalar ilk olarak kiremitlerin kontrolü ile başlar. Çatıdaki kiremitlerin tamamı kontrol edildikten sonra kırık olan kiremitler tekrar kullanılacak olan eski kiremitlerden ayrılır. Çatıdaki aktarma maliyetleri de hesaba katılarak kiremitlerin kontrolü sırasında ekstra masrafa yol açacak çalışmalardan uzak durulmalıdır. Su yalıtımın örtüsünün değiştirilmesi ve yenisinin eklenmesi çatı aktarma sürecinde ikinci önemli adımdır. Eski yalıtım örtüleri söküldükten sonra yerine polyester keçeli olan kiremit altı örtüleri yerleştirilir. Ayrıca şaloma ateşi yardımı ile membran yapıştırması da bu adımı uygularken yapılabilir.


Anka Çatı Sistemleri
0532 609 42 27


Etiketler: çatı aktarma ankara , ankara çatı aktarma , villa çatı aktarma ankara , ondüline çatı aktarma , kiremit çatı aktarma ankara , andviç panel aktarma ankara , ankara çatı , anka çatı aktarma ankara , çatı aktarma ustası ankara , çatı aktarma fiyatları ankara

Ankara Çatı Tamiri